Погода від Володимира Тарасюка на весну 2023 р.

Весна 2023 року буде дуже схожою з весною 2022 року, тож буде затяжною. Потепління буде змінюватися похолоданням і навпаки. Приємна літня температура наступить на 3 – 4 дні пізніше ніж в попередній рік. Про ті весни, що були до 2016 року тепер можна тільки мріяти.

Я завжди стверджував, що прогноз погоди справа не вдячна, бо в більшості випадків він збувається на 50%. Якщо один метеоролог говорить, що буде дощ, а другий каже, що опади не очікуються, то один із них вгадав точно.

Звичайно, спрогнозувати погоду на декілька днів складно, а ось на декілька років можна з великою точністю.

Так наприклад: аналізуючи процеси, які відбуваються на сонці восени 2008 року я прийшов до висновку, що нашу планету очікує не глобальне потепління, про яке говорили майже всі вчені, а малий льодяниковий період, який розпочав свою ходу з осені 2016 року. В квітні 2009 року на Міжнародному форумі FlowersHortech я публічно повідомив, що «Не глобальне потепління, а льодовиковий період очікує нашу планету». Процес глобального похолодання я пов'язував зі зниженням сонячної активності, тобто з так званим "мінімумом Маундера".

Маундеровський мінімум (Maunder Minimum) був відкритий англійським астрономом Эдвардом Уолтером Маундером, який підрахував, що з 1645 по 1715 роки спостерігалося всього близько 50 сонячних плям замість звичайних 40-50 тисяч. Надалі падіння сонячної активності в цей період підтвердилося аналізами вмісту вуглецю-14, а також берилія-10. У результаті було виявлено 18 мінімумів активності Сонця за останні 8 тисяч років.

За моїми розрахунками пік низьких температур, які я публічно озвучив ще в квітні 2009 року відбудеться на період з 2040 по 2050 роки. Малий льодовиковий період протриває близько 70 років, з осені 2016 року по 2086 рік і може характеризуватися зрушеннями пори року й проблемами із продовольством.

Якщо говорити про погоду на майбутні роки, то її можна розділити на три етапи.

Перший етап – з 2016 року по 2039 рік.

Другий етап – з 2040 року по 2050 рік.

Третій етап – з 2051 року по 2086 рік.

Перший етап буде характеризуватися поступовим зниженням температури весною і восени та випаданням снігу і похолоданням взимку навіть в пустині Сахара. Складно буде для американського континенту, який омивається двома океанами та для країн, що знаходяться поблизу морів і океанів. Складні погодні умови будуть у Канаді і Північній Америці. Найгірше буде країнам, які мали помірний теплий клімат, тут зміни будуть найбільше відчутні. Що стосується України, то тут найбільше постраждають регіони, які знаходяться поблизу морського побережжя, тобто Миколаївська, Одеська і Херсонська області. На Заході буде не перевертьки у Львівській області. Очікуються ускладнення з веденням садівництва на Сході і Півночі України.

Другий етап буде характеризуватися низькими температурами майже по всьому земному шару. Літо буде коротким, не більше 45-55 днів, а в найгостріший пік – 30 – 35 днів. Будуть великі проблеми з вирощуванням сільськогосподарських культур. Холод і голод будуть причиною вимирання мільйонів, а скоріше за все мільярдів людей.

Третій етаппродовжиться скорочення населення на Планеті десь до 2061 року, але починаючи з 2050 року буде відчуватися зміна клімату в сторону потепління. З кожним роком становитиметься все тепліше і тепліше і десь у 2086 році клімат буде як в 60-х роках минулого століття і навіть теплішим.

Тож не глобальне потепління, а пік малого льодовикового періоду очікує нашу Планету. Докладніше про малий льодовиковий період ви можете ознайомитися на нашому сайті www.auv.com.ua в розділі публікацій Неймовірно але факт в попередніх статтях: «Не глобальне потепління, а малий льодовиковий період очікує нашу Планету», «Різке охолодження сонця в найближчі 20-30 років».

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

Довідки за тел.: 067-656-59-39, 097-233-91-32.