Пульсоксиметр, чи варто йому вірити?

Останнім часом із-за Ковід-19 пульсоксиметри стали дуже популярними і затребуваними. Але чи можна довіряти їх показникам?

Це доволі риторичне питання, тому що ми отримали безліч скарг на точність показників цього приладу. Всі, хто звернувся до нас протягом 14 діб з дня купівлі пульсоксиметра в аптеці успішно повернули гроші.

Дивні речі відбуваються з цим приладом. Тестування показало, що пульсоксиметри, які були придбані в Німеччині, Канаді і США суттєво різнилися від тих, що пропонують наші аптеки. Всі вони китайського виробництва, але на відміну від інших країн в Україну поступає один непотріб. Ми як якась помийна яма.

Ні один із пульсоксиметрів вартістю до 500 грн не видавав вірних показників. А ті що мали вартість більше 500 грн були трошки точнішими, але і їх показники були більш-менш достовірними у одного пульсоксиметра із вісьми (невідомо чи надовго).

Чому це відбувається?

Тому що з 2014 року у нас відбувається фіктивний контроль за фармацевтичним бізнесом. Навіть не зрозуміло, для чого в Україні існує Держлікслужба та Міністерство охорони здоров’я? Мабуть скоріше за все для того, щоб якомога скоріше зменшити кількість населення. А можливо вони і не мають злого умислу, просто в цих структурах працюють Шарікови і Швондєри.

По результатам тестування Дорадча служба Ревізор не може рекомендувати купувати пульсоксиметри будь-яких моделей. Ми були готові надати безкоштовну рекламу, але ні одна із перевірених моделей не пройшла тестування.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39