Наслідки оздоровлення на вуликах для бджіл

На сьогоднішній день немає необхідності переконувати читацьку аудиторію про користь від оздоровлення на вуликах. За три роки випробувань в Музеї сучасної апітерапії доведено, що можна успішно лікувати майже 80% хвороб. При цих випробуваннях ми безкоштовно приймали усіх бажаючих. Відмови не зазнала ні одна людина. Більше того, ми пропонували приїжджати до нас зі своїми знайомими лікарями, щоб вони підтвердили позитивні результати сеансів. Найкращі результати ми отримали при онкологічних захворюваннях, серцево-судинних, потенції, цукровому діабеті, грижах, депресії. Чудові результати були і по іншим захворюванням. Найбільше нас цікавило укріплення або відновлення імунної системи та сприяння довголіттю людини.

Зрозуміло, що бджолині сім’ї, за умови правильно вибраного місця, дуже позитивно впливають на людину. Але ще раз наголошую на тому, що місце для апібудиночку має бути вибрано правильно з максимально активними точками землі. Докладніше про це читайте на нашому сайті www.auv.com.ua в розділі публікацій Бджільництво, стаття «Як правильно вибрати місце для лікування на вуликах».

А як це впливає на бджоли?

За декілька років досліджень, які проводилися в Музеї сучасної апітерапії встановлено, що при контакті здорової людини (сон на вуликах) ніяких змін в бджолиних сім’ях не спостерігалося, а при оздоровленні хворої людини суттєво зменшувалася активність бджіл в медозборі і відкладання яєць маткою. По стану бджолиних сімей у вулику можна навіть судити про те, яка частина людини вражена хворобою. Наприклад: В апібудиночку людина лежить на чотирьох вуликах, і якщо оглянути бджолині сім’ї на другий день, то в деяких із них ми помітимо зменшення активності по медозбору і зменшення відкладання яєць маткою. І чим більше хвора людина, тим помітніше це було видно. Тож по стану бджолиних сімей можна судити яка частина людини і в якій степені вражена хворобою. При дуже складних захворюваннях людини матка зупиняла відкладання яєць. В таких випадках небажано проводити сеанси на цих сім’ях до тих пір, поки ви не виправите ситуацію.

На сьогоднішній день уже відпрацьована схема швидкого виправлення сімей після кожного сеансу. Але були випадки, коли ця процедура займала 7-10 днів. Якщо нічого не робити, то користі від постраждалих сімей не буде.

Варто всім пам’ятати, що тільки активні бджоли можуть позитивно впливати на оздоровлення людини в апібудиночках.

Тож навіть при правильному виборі місця для апібудиночка з максимально активними точками землі ця справа не проста, клопітка і затратна.

Зараз ми розробляємо схему процедур, які дозволять в якійсь мірі зменшити навантаження на бджіл за рахунок відкриття шкірних пор у людини, дії води, фітоцинтів цілющих рослин і дерев та слова. В цьому ми вдячні Тібетському монахові Вараві, який майстерно володіє всіма цими напрямами.

Є ще одна суттєва проблема – це навантаження на людину, яка керує цим процесом. Роблячи добру справу по лікуванню інших людей Ви віддаєте частиночку свого життя. Саме тому не існує довгожителів серед справжніх народних цілителів.

Тож в цій справі кожен має робити свій вибір сам.

Умови відвідання Музею сучасної апітерапії та проходження оздоровчих процедур докладно описані на нашому сайті www.auv.com.ua в розділі публікацій Наше здоров’я в статті «Оздоровчий сон на вуликах».

Володимир Тарасюк, засновник музею сучасної апітерапії

Довідки та консультації за телефоном: 067-656-59-39, 097-233-91-32

E-mail: rtvv2009ukr.net