Зняття порчі та родового прокляття за допомогою бджіл

Бувають випадки коли людина відчуває занепад сил, нездужання, депресію, але лікарі нічого не находять. Усі медичні обстеження завершуються  нічим. А буває і так: хвороба виявлена, але лікування проходить безрезультатно. Це може бути дією прокляття, яке в першому випадку діє таким чином, що наше фізичне тіло до певного моменту залишається здоровим, а астральне тіло, на яке було скоєно енергетичний напад, сильно хворіє, а згодом починає хворіти і фізичне тіло. Інколи родове прокляття проявляється в смерті членів сім’ї, яка уносить одного за одним членів родини.

Прокляття, що це таке?

Прокляття – це енергетичний інформаційний удар, створений людиною.

«Прокляття — будь-який вислів у довільній формі, що містить побажання негараздів або нещасть на адресу однієї чи декількох осіб. Часто слово «прокляття» вживається у розумінні, що шкоду або біль буде завдано певними надприродними заклинаннями чи чаклунством — у такому випадку його іноді називають «причиною». Аби припинити дію прокляття необхідно застосувати протипристріт, який часто виконується у вигляді ритуалу або прочитання молитви. Вивчення форм проклять становлять значну частку досліджень народних релігій та фольклору». (Тлумачення Вікіпедії)

Звичайно, серед нас є багато скептиків, які не вірять в такі речі як зглаз, порча, родове прокляття, але є і такі, що на власному досвіді зіткнулися з речами, які не піддаються ніякій науковій логіці, але все ж існують.

Сьогодні науково доведено наявність енергетичних полів у людини, тварини і навіть рослини. Це так звана аура.

Енергетично спрямована концентрована неприязнь ушкоджує ауру людини, утворюючи згусток чорної енергії на енергетичному полі.

Інформаційне поле людини, яке призначено захищати бранне тіло починає давати збій. Докладніше про інформаційне поле ви можете дізнатися на нашому сайті www.auv.com.ua в розділі публікацій Неймовірно але факт в статті Частково розгаданий секрет найвидатнішого пророка ХХ століття Вольфа Мессінга.

Нанести прокляття чи зробити якусь порчу не складно і тут не потрібно бути великим магом, а ось позбутися наслідків їх дії зовсім не просто.

Людина сама по собі негативна істота і цьому є пояснення. Археологічні знахідки підтверджують, що люди воювали та убивали один одного навіть тоді, коли на весь земний шар їх було не більше 2-х тисяч чоловік. Війни, кримінал, жорстокість, заздрість, здирництво, зради, жадібність, хвороби, втрати близьких людей та все негативне, що нас оточує постійно, і з чим ми перетинаємося щоденно заставляє нас замислитись над тим, які ж сили правлять світом: світлі чи темні.

Людина знаходиться на вершині піраміди серед всього живого, що існує на нашій Планеті, але таке поняття як вдячність і турбота про соціальну групу частіше зустрічається серед тваринного світу, а ніж поміж людей.

По роду своєї діяльності я майже щоденно надаю безліч безкоштовних консультацій, завдяки яким люди уникають помилок, та досягнувши своєї цілі біля 0,5% із них згодом зателефонує, щоб сказати просте слово - дякую. За рідким випадком 4 людини із 100 згадають про те, щоб висловити слова подяки.

Подивіться навколо і Ви на власному досвіді переконаєтесь, що крок до люті в сотню раз коротший, ніж до доброчинності. Наприклад: Ви роками робили своєму знайомому чи знайомій добро, але в якийсь момент по вагомій для Вас причині Ви не змогли піти на поступки чи допомогти їй і з цього моменту ця людина вважає Вас найзапеклішим ворогом.

Подібне не варто брати близько до серця, бо так влаштований всесвіт, в якому перемагають темні сили. І щоб зрозуміти це, давайте гіпотетично подивимося на структуру нашого Всесвіту (можливо тут криється розгадка):

- зірки, планети, луни, комети, астероїди, метеорити та ін. складають 0,4%;

- міжгалактичний газ - 3,6%;

- темна матерія - 22%;

- темна енергія - 74%.

Природа темної енергії — це головна загадка фундаментальної фізики XXI століття. Темна енергія (англ. dark energy) у космології — гіпотетичний вид енергії,уведений у математичну модель Всесвіту заради пояснення її розширення із прискоренням.

Темна енергія не збирається в згустки, а рівномірно «розлита» у Всесвіті. В галактиках і скупченнях галактик її стільки ж, скільки поза ними.

Якщо темна енергія здатна створювати антигравітацію, то вона впливає і на все живе на нашій Планеті.

Тож не випадково в народі часто кажуть, що світом править сатана.

Виходячи із структури нашого Всесвіту гіпотетично становиться зрозуміло, чому не більше 4% людей проявляють вдячність за проявлену до них доброчинність, бо зірки, планети і ін. охоплюють 0,4% + міжгалактичний газ - 3,6%, що в сумі дорівнює 4%, а все інше - це темна матерія і темна енергія 96%.

Різні течії віросповідань, які зародились тисячі років тому в якійсь мірі протистояли і протистоять дії темних сил. І тут варто відділити релігію від віросповідання.

Будь-яка релігія - це просто бізнес, а ось віра - це дійсно велика сила, яка може протистояти навіть всесильній темній енергії. І тут зовсім неважливо, яку саме Ви сповідуєте віру. Головне, щоб вона була націлена на добро.

Серед великої кількості різновидів порч найбільш поширений зглаз (дурне око), який може відбуватися навіть не по волі людини, яка причинила це зло. Як на Землі є безліч місць з негативною енергетикою, так і серед людей зустрічаються навіть такі, що від одного погляду яких вам буде моторошно. Тож не випадково з давніх-давен матері оберігали немовлят від погляду сторонніх людей. І вони мали і мають рацію. Справа в тому, що в немовлят чудово розвинена імунна система, вони здатні виживати в найскладніших умовах, але разом з тим до року у них дуже слабке інформаційне поле, яке не завжди може захистити їх від негативної енергетики, яка посилається поглядом сторонньої людини.

Що спонукає досягненню цілі при винесенні прокляття?

Страх, що вселяється в людину суттєво допомагає прокляттю досягти цілі. Жах людини можливо порівняти з вірусом, потрібно лише створити для нього умови, і він починає діяти, безжально знищуючи організм власного носія. Тож наслати прокляття на особистість – це означає розбудити всі її побоювання і направити їх на її саморуйнування.

Способи проклять

Існує три способи проклять: контактний, безконтактний і ритуальний.

При контактному проклятті потрібен контакт з жертвою (очі в очі, розмова по телефону). Ключовим моментом завершальної техніки є повідомлення жертви про факт прокляття.

При безконтактному способі прокляття посилається подумки і жертва не підозрює про це. Цією технікою користуються люди з дуже сильною енергетикою.

При ритуальному проклятті людини залучається зовнішня енергія Космосу або Землі. Це дуже стародавня техніка з виконанням особливих ритуалів або серії ритуалів. Найчастіше цю техніку застосовують шамани, мольфари,  люди, що називають себе відьмами  та чаклунами та ті, що пов’язані  з чорною магією.

Родове прокляття

Родове прокляття має мету доведення до смерті повного складу сім’ї. Тобто родове прокляття спрямовується на групу людей, поєднаних родинними зв’язками. Воно може поширюватися аж на 13 поколінь.

Ознаками родинного прокляття можуть бути: каліцтва, відсутність потомства, раптова втрата матеріальних благ, депресії, втрата контролю над собою, спадкові захворювання, катастрофи в шлюбі, безперервна фінансова нестабільність тощо.

Я обходжу тему техніки надсилання заклять, бо наперед знаю, що в основі своїй людина негарна істота.

Подивіться навколо себе: коли ви вчилися в школі, а потім в інституті чи в іншому учбовому закладі, то у вас було безліч друзів, а куди вони подівалися на схилі літ? Саме на схилі літ починаєш розуміти, що справжні друзі бувають тільки в кіно, а в житті їх не буває, а якщо і є то один або два. Найчастіше групу людей поєднують корисні інтереси і якщо вони пропадають, то пропадає і дружба.

Я не хочу, щоб моїми порадами хтось скористався в недобрих цілях і тому давайте поговоримо не про техніку винесення проклять, а про можливість їх зняття. Більше того, я вам не раджу робити прокляття  навіть подумки, бо із-за невігластва та нерозуміння складності цієї справи це може повернутися до вас в десяти, а то і стократному розмірі.

Зняття проклять, порч

На жаль, позбутися прокляття чи порчі, випивши пігулку, неможливо. Найкращий  варіант – це знайти цілителя, якому ви довіряєте.

Кілька народних порад як уникнути зглазу, порчі та проклять:

-Не підбирайте нічого знайденого біля свого будинку і дрібних грошей на вулиці.

-Після заходу сонця не позичайте грошей, солі, ножиць, голок.

-Не роздавайте незнайомим людям свої фотографії.

-Не викидайте куди попало зістрижені нігті і волосся.

-Не діліться з малознайомими людьми своїми успіхами і досягненнями, не давайте людям зайвий привід заздрити вам.

-А найголовніше, що я хочу сказати від себе особисто – це те, щоб ви позбулися від невпевненості в собі і постійно турбувалися про своє інформаційне поле, яке постійно захищає вас від усіх негараздів. При гарній впевненості в собі і при здоровому інформаційному полі ні порчі, ні прокляття, ні зглаз вам не страшні.

Бувшим Саянським шаманом, а нині Тібетським монахом Варавою і мольфарами Західної України встановлено, що найкращі результати по зціленню від проклять, порчі та зглазу досягаються при використанні енергетичного поля бджіл.

Порча, прокляття чи зглаз завдають шкоди духовній істоті, тому саме молитва і атмосфера бджолиного будинку допоможуть вашому духу позбутися від цієї напасті.

Тож перше, що потрібно зробити, зайшовши в бджолиний будиночок – це прочитати молитву.

Потім зручно лягти на вулики і прислухатися до вібрацій звуку, які видають бджоли. Дзижчання бджіл і вібрації звуків допоможуть вам розслабитися та заспокоїтись.

Біополе бджолиних сімей очистить вашу ауру, як на фізичному, так і на енергетичному рівнях.

В період, коли йде очищення аури енергетичним полем бджолиних сімей цілитель виконує свій ритуал по зняттю порчі, прокляття чи зглазу.

В залежності від складності це може бути завершене за один чи декілька сеансів. 

Молитва на зняття прокляття з роду

від Саянського шамана, а нині Тібетського монаха Варави

Творець Всесвіту прошу Тебе: зніми усякі прокляття з мене, чоловіка мого (дружини моєї) і з роду мого аж до четвертого покоління.

Від імені роду мого із сльозами розкаяння прошу прощення у всіх, перед ким завинив мій рід. І від імені роду мого щиро прощаю всім, хто винен перед родом моїм, які б провини не вчинили вони.

Умилосердися над моїм родом і наді мною, грішним рабом, почуй стогін та взивання мої і мого роду, не знехтуй нами та зніми ці прокляття.

Хай бджілки крилаті і Земля-Матінка вилікують рани моїх споминів, щоби ніщо з того, що зі мною трапилося, не збільшувало моїх терпінь, турбот і неспокою.

Творець Всесвіту, прости і Ти усім нам так, як я прощаю.

Хай буде мир і любов між усіма нами, і Твоє благословення над усіма нами.

Амінь. 

Молитва на зняття прокляття (порчи)

Творець Всесвіту прошу Тебе: зніми усякі прокляття (порчі) з мене.

Із сльозами розкаяння прошу прощення у всіх, перед ким я завинив.

Я щиро прощаю всім, хто винен перед мною, які б провини не вчинили вони.

Творець Всесвіту умилосердися наді мною, грішним рабом, почуй стогін та взивання мої, не знехтуй мною та зніми ці прокляття.

Хай бджілки крилаті і Земля-Матінка вилікують рани моїх споминів, щоби ніщо з того, що зі мною трапилося, не збільшувало моїх терпінь, турбот і неспокою.

Творець Всесвіту, прости і Ти мені так, як я прощаю.

Хай буде мир і любов між усіма нами, і Твоє благословення над усіма нами.

Амінь.

Залишаючи бджолиний будиночок подякуй

Творцю Всесвіту, Матінці-Природі й бджілкам крилатим за допомогу.

Будь здоровий та щасливий! Та буде так! 

Молитва подяки 

Милосердний Творець Всесвіту, Земля-Матінко та бджілки крилаті

 дякую Вам за допомогу в годині смутку та немочі духовної.

Творець Всесвіту, ти в усі дні життя нашого

тримаєш Правицю Твою Святу над нами.

Прийми ж, Милосердний і Благий Спасителю мій, Джерело життя мого,

чистосердечну і безмежну подяку за Твоє Милосердя до мене,

 недостойного грішного слуги Твого,

що спонукав мене звернутися до твого бджолиного Царства.

Ти повертаєш мені здоров’я та зцілення від прокляття (порчі, зглазу), скріпив сили мої.

Прийми, Творець Всесвіту, цей мій щедрий дар молитви і подяки Тобі

за Твою Милість до мене і благаю Тебе:

не залишай мене без опіки Твоєї, а керуй мною і життям моїм,

щоб жив я за Заповітами Твоїми і чинив Святу волю Твою,

і прославив Тебе, Матінку-Природу та бджілок

і спромігся б досягнути радісного життя в Земному Царстві

і щасливого та вічного життя у Твоєму Небесному Царстві.

 Ще раз дякую Тобі, Матінці-Природі та бджілкам крилатим

за зцілення від прокляття (порчі, зглазу, родового прокляття) душі і тіла мого.

Амінь. 

Будуючи будиночки для лікування на бджолах чи зняття прокляття, порчі, зглазу потрібно перш за все враховувати енергетику землі і оточуючих рослин та пам’ятати, що бджоли не тільки вилучають енергетику, а і виконують функцію ретранслятора. Тобто, негативна енергетика, що йде з землі може за рахунок бджіл в декілька, а то десятки разів посилюватись, наносячи шкоду людині, яка лежить на вуликах.

Для лікування на бджолах та зняття прокляття найкраще підходять місця де стояли старі церкви, мечеті, язичні боги чи боги інших вірувань. В старину люди були значно ближче до природи і вибирали місця для богопоклоніння чи зняття проклять і порч з сильно вираженою позитивною енергетикою.

Тож не випадково за пропозицією американських і австрійських вчених було прийнято рішення побудувати перший в світі музей сучасної апітерапії (бджолиної терапії) в місці, де тисячі років тому було поклоніння язичним богам та приносились жертвоприношення.

Докладніше про різні нюанси бджолиної терапії ви можете ознайомитись на нашому сайті www.auv.com.ua в розділі публікацій «Бджільництво» статті:

Перший у світі музей сучасної апітерапії (бджолиної терапії) створюється на Житомирщині;

Вплив біополя бджолосім’ї на людину, апітерапія або відпочинок на вуликах;

Історія лікування на вуликах;

Секрет села Рогачі (Музей сучасної апітерапії);

Наукове пояснення дії бджолиної терапії на вуликах;

Лікування на вуликах починається з молитви. 

Володимир Тарасюк

Довідки за тел.:

067-656-59-39, 097-233-91-32, 

095-548-05-28.